Začátek otužilceké sezony 2.10.2021

Všechny příznivce zimního plavání a otužování tímto srdečně zvu k zahájení otužilecké sezony ve Frýdku-Místku.

Od soboty 2.10.2021 až do jara 2022 bude každé pondělí a středu v 16 hodin a v sobotu v 9 hodin, probíhat pod jezem U Žida ( Staroměstský jez ) společné otužování plaváním ve studené vodě.

Ačkoli se s otužováním dá začít kdykoliv, nejsnazší je začít koncem léta. Voda je v řece příjemně teplá, vzduch taky, tělo si pomalu zvyká na chlad a uprostřed zimy tak bude každý, kdo začátkem října začne, bez problému plavat ve vodě, která má právě chuť proměnit se v led.

Nejtěžší na otužování je najiít vůli vydžet. Sám či v malinké skupince vydrží málokdo (a plavat sám je navíc nebezpečné), největší šanci stát se otužilcem máte ve větší skupině, ideálně v takové, kde vám někdo zkušený řekně, jak na věc a čemu se vyhnout.

S Otužilci Frýdek-Místek se vám dostane obojího. Jak společnosti desítek spoluplavců všeho věku a obojího pohlaví, zajímavých lidí s mnoha dalšími koníčky a zálibami, tak i kvalifikované rady od zkušenějších sportovců.

Veškeré potřebné informace najdete na tomto webu v sekci Pro nováčky a FAQ. Kdyby vám nebylo cokoliv jasné, pište na mail, whatsapp nebo volejte. Kontakty jsou …v kontaktech.

Těším se na všechny, kdo si teď říkají ” letos to dám “. Ulehčím vám to, bude vás to bavit, užijeme si to.

Přijďte v sobotu 2.10.2021 v 9 k Židovi.

Ahoj u vody,

Ota