Kvůli viru se plavalo poprvé rozděleně.

Ahoj kamarádi, díky moc za účast na obou dvou dnešních plaváních U Žida. Ještě jednou vítám Dášu Chvostkovou, byla poprvé a hned dostala ( s ostatními běžci ) přídavek v běhu ( 3,6 km ), a taky…( slečna 5 pilířu zdraví prosím identifikuj se v komentáři na FB) prima že jste přišly.

A kdyby náhodou příspěvek četl i gentleman senior, který přišel poprvé, prosím rovněž napiš.

Díky všem za disciplinovanost, takže díky dvěma nezávislým plaveckým událostem jsme nepřekročili počet 30 lidí na jednom místě v jeden čas, vidíte ale, že nerozdělit se, byl by problém.

Příště to proběhne podobně, ” běžci ” a zkušenější přicházejte už rovnou za zábradlí a skupina č.1 prosím, převlékejte se pouze nelevo od schodů. Prostor mezi schody a zábradlím bude ” nárazníková zóna ” a nikdo tam nebude.Přijďte všichni v 16.15. Nemá smysl ” chytře ” přijít o 15 minut později, mnohem lépe se to rozdělí, když dorazí všichni na jeden čas. Těch 15 minut nikomu neublíží a kdo hodně spěchá, bude v 1. skupině takže mu nic neuteče.

Věřím, že se v pondělí sejdeme opět v hojném počtu, zdraví a plni elánu. Běžecká trasa zůstane stejná jako dnes. Přeji vám pěný víkend a ještě jednou díky za trpělivost a za účast ❤️.